Ne Dediler?

Sevgili Dostum, Sevgili Acentem,

Sizler benim haklı gururumsunuz, ben sektörde 20 yılımı doldurdum, sizlerin ise 15. yılınız beni uzaklara götürdü.
Bu acenteliğin kuruluş olurunu verdiğim günü düşündüğüm zaman kısa zaman geçmiştir diye düşünmüştüm, sizler bana hatırlattınız 15 yıl olduğunu.
Günümüz dünyasında uzun soluklu ilişkilerin aile içinde bile yaşanamadığı dönemdeyiz ne yazık ki.
Benim için ne mutlu ki elementer branştaki acenteliğin ilk tesisi bana kısmet oldu, önce bir acente sonra bir dost kazandım.
Her zaman örnek bir insan oldunuz, bunu da işinize en iyi şekilde yansıttınız.
Sağlıklı birlikteliğimizin devamı beni mutlu edecektir.

Başarı Dileklerimle
Sevgi ve Saygılarımla

Merih HAMARAT
Gn. Md. Yrd.
Şeker Sigorta A.Ş.

Y-London firması olarak 15 yıldır çalıştığımız ve artık ailemizin fertlerinden biri olan Erer Sigorta, sadece bizim değil diğer firmalarında adeta “can simidi” olmuştur. Her zaman gücüyle yanımızda olduğunu hissettiren, bizi yalnız bırakmayan Erer Sigorta’ya Y-London ailesi olarak teşekkürü borç biliriz. İyi ki varsınız, Y-London sizinle daha güvenli, daha huzurlu…

Hatice – Selçuk TOY
Genel Md.
Y-London Mağazaları

Erer Sigortanın , ilgisi, hızı, eksperlerle olan diyalogları ve birçok konuda kusursuz hizmetlerinden fevkalade memnunum..
Bir şirketin nasıl iyi muhasebecisi , iyi müdürü , iyi avukatı varsa her bakımdan onlara güvenmişse, sigorta konusunda da güvenip her şeyini teslim edeceği iyi bir sigortacısının olması şarttır… Biz iyiyi bulduğumuza inanıyoruz..
Erer Sigortanın 15. yılını tüm içtenliğimle kutluyor, sigortacılık sektöründe daha nice seneler diliyorum..
Firmam ve şahsım adına ilgi ve nezaketlerinden dolayı Sayın Sabahat ve Serdar Erer’e teşekkürlerimi sunarım…

Karaca YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı
Karaca Halıcılık San. ve Tic. A.Ş.

Öncelikle sigortacılık sektöründeki 15.yılınızı en içten dileklerimizle kutlarız.Birlikte çalışmaya başladığımız on iki yılı aşkın sürede firmanızdan görmüş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmetiniz ve samimiyetiniz sizinle çalışmanın farkını fark ettirmek için yeterlidir sanıyoruz.
Hedeflerinize ulaşmış olmanın verdiği mutluluğu sizinle paylaşıyor ve sigortacılık sektörünün gülümseyen yüzü olan ERER SİGORTA ‘ya çalışma hayatı boyunca başarılar diliyoruz.

Erkan KARADENİZ
Genel Müdür
Kares Havalandırma Klima,İnşaat Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti

Sayın Erer Sigorta Yöneticisine

Sizinle çalışmaya başladığım 2000 yılından bu yana verdiğiniz hizmetlerden şimdiye dek her zaman memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bunun yanısıra başka bir şirketten satın almış olduğum araç kasko sigorta poliçemdeki lehime kullanılabilecek bir noktayı da değerlendirme fırsatı yaratarak hem işinizde ne kadar ehil hem de o denli titiz çalıştığınızı göstermiş oldunuz. Bu da benim bir sonraki poliçe dönemimde doğal olarak sizi tercih etmemi sağlamıştır.
Şirketinizin bu yeni iletişim ortamında daha geniş kitlelere de ulaşacağını düşünüyorum. 15. yılınızı şimdiden kutlarım.

Nikola DENİZ
Controller
Kodak (Near East) INC.

15′inci yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Sigorta konusunda güvenin çok önemli olduğunu düşünen biri olarak Erer sigorta şirketi, Serdar beyin liderliğinde tüm ekip olarak beni sigorta konusunda farklı bir hizmet anlayışı ve değişik ürünlerle tanıştırmıştır.
Yıllardır hizmet aldığım Erer sigorta yetkililerinin konuları ile ilgili herhangi bir ihtiyacımda hemen devreye girecek olmalarını bilmek çok önemli. Müşterileri ile kurdukları içten dialoğun kendilerini 15 ci yıla ulaştırdığını ve bu hizmet anlayışı ve sağladıkları güven ile uzun yıllar keyifle faaliyetlerini sürdüreceklerini düşünmekteyim.

Erer sigortaya mevcut hizmet anlayışlarını koruyacakları nice uzun yıllar ve başarılar diliyorum.

Koray Batur
Genel Müdür
Suzuki A.Ş.

15′inci yılınızı en içten sevgi ve dileklerimle kutlarım.

Çeyrek asırlık bir arkadaşlığımızın 15 senesi ayrı iş mekanlarında geçmiş olmasına rağmen, başarılarla dolu Sigorta Acenteliğinde yüksek hizmet anlayışından ödün vermeyerek bugünlere geldiğini görmek çok sevindirici.
Şirketinin ileri yıllardada mevcut hizmet anlayışını koruyacağını ümit eder daha nice uzun yıllar dilerim
Saygılarımla,

Vedat Tadıhan
Genel Müdür
Club Cactus Paradise

Değerli Erer Sigorta Ailesi,

Sizlerle belki kısa sayılabilecek bir süredir çalışıyor olabilirim ama bana çok uzun yıllar gibi geldiğini söylemeden yapamayacağım.
Firmanızdan almış olduğum pozitif enerjinin bana ve arkadaşlarıma daha da güç kattığını söyleyebilirim. Firmanızda müşteri memnuniyetini profesyonelliğinizle ve gerçekten samimi duygularınızla uygulayabiliyor olmanız sizlere olan güvenimizi bir kat daha arttırmıştır.

Sigortacılık Sektöründeki 15.yılınızı ben ve çalışma arkadaþlarım sağlık ve başarı dileklerimizle kutluyoruz. Daha nice 15 yıllara.

Saygı ve Sevgilerimle,

Necmi Dirim
Mali İşler Yöneticisi
ARGEN Otomotiv Mühendisliği,
Özel Araç İmalat San.ve Tic. Ltd. Şti.

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir firma ile çalışma şansını 10 sene önce yakaladım ve halen ERER SİGORTA ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

Gerek bilgisi ile yönlendirmesi, gerek alakası gerekse sözünün takipçisi olarak sektörde sağladığı 15. yıl başarısını en içten dileklerimle kutlarım.

Güvenimizi haklı çıkarttığı için teşekkür eder Serdar Bey ve ekibine nice başarılı seneler dilerim.

Tayfun Günerhan
Yönetim Kurulu Başkanı
DENSAY Denizcilik ve Ticaret A.Ş.

Erer Sigorta ile 12 yıl önce çalışmaya başladık.
Bu süre boyunca değişen her türlü sigorta beklentilerimizi karşılayabilmekle birlikte, her ihtiyacımızda anında ulaşabilmemiz ve desteklerini alabilmemiz, bize en iyi hizmeti aldığımızı hissettirmiştir. Bu sebepten ötürü Erer Sigorta’yı bir dostumuz ve hayatımızın bir parçası olarak görmekteyiz.
15 yılını kutlayan Erer Sigorta’nın haklı gururuna katılmakta ve nice senelerde beraber olmayı arzu etmekteyiz.

Murat Murathanoğlu
Spor programı yapımcı ve sunucusu

Beraber çalışmaya başladığımız 12 yıldır sigortacılık ve müşteri hizmetleri bakımından en üst seviyede çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyoruz
Müşterinizi bir dost arkadaş olarak gördüğünüzden bizler de sizleri aynı şekilde görüyoruz, bu anlayış içerisinde çalışmalarınıza başarılar diliyor 15. yılınızı kutluyoruz.

Osman – Muhammet – Ali YENEL